درباره دکتر

بیوگرافی دکتر شفیع زاده

از سال ۱۳۷۱ و پس از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه علوم پزشکی ایران در حال خدمت به‌ هموطنان هستم، سالها در یکی از صنايع بزرگ دفاعی بعنوان مسئول طب کار اشتغال داشتم، در آن سال‌ها تمام همتم را خدمت به کارکنان زحمتکش قرار دادم و تحقيقات متعددی در زمینه بیماری‌های شغلی، اصلاح محیط کار و تأثیر آن‌ بر سلامت کارکنان هم انجام دادم که بدليل محرمانه بودن منتشر نشد.
نیمی از ۳۰ سال تجربه کاری خودم را در خدمت به بیماران تهرانی گذراندم . در این مدت هم تلاش کردم در محدوده (منطقه گلشن) و میدان رهبر و همینطور منطقه‌ مینی سیتی و سوهانک به بهترین نحو از آلام بیماران کم کنم که خاطرات بیاد ماندنی از آن دوران هم از صحنه های پس از بهبودی بیماران در ذهن من نقش بسته است.
هم اکنون‌ که از خدمت در سازمان متبوع بازنشسته شدم و به لطف الهی توانستم مطبی در فلکه اول تهرانپارس تجهیز نمایم تصميم دارم بعنوان متخصص بیماری‌های عفونی و تبدار داخلی با بكارگیری آخرین دست آوردهای علمی و پزشکی ، با کوله باری از ۳۰ سال تجربه طبابتم و با همان عشقی که به بیماران دارم فصلی نو از دوران زندگی خود آغاز کنم ، خدمتی شايسته به بیماران ارائه دهم و نقشی هرچند کوچک در اعتلای سطح سلامت هموطنان داشته‌ باشم.